Opinie Ekspertów

„Pamięć emocji” — to świetna gra edukacyjna dla dzieci. Przede wszystkim ćwiczy pamięć i spostrzegawczość, poprawia refleks i motorykę małą, koordynację ręka-oko. Przyciąga do zabawy swoją ciekawą grafiką. Kształtuje również umiejętności społeczne i co ważne, jest przeznaczona dla każdej grupy wiekowej. Jest świetnym elementem do wzbogacenia materiału Montessori. Polecam 🙂

— Monika Mateja, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Od dłuższego czasu korzystam z gier Sprytniej na zajęciach z języka angielskiego. Jest to świetna alternatywa dla nauczycieli, którzy poszukują nowych rozwiązań atrakcyjnych dla dzieciaków. Dzięki tym grom uczniowie nie tylko łatwiej przyswajają materiał, ale również dobrze się bawią i cieszą się zajęciami.

— Martyna Manowska, nauczyciel języka angielskiego

Układanki matematyczne testowała cała moja rodzina. Wspaniała zabawa spycha edukację niejako na drugi plan. Uczymy się nie wiedząc, że to właśnie robimy… ideał.

Miałam przyjemność pracować na dwóch pomocach Sprytniej. Gry wykonane z największą starannością i dokładnością. Ich zaletą jest to, że są bardzo uniwersalne. Dzięki temu sami możemy wymyślać gry, a nawet dziecko po pewnym czasie samo będzie wymyślało swoje zabawy — czy może być coś lepszego niż rozwijanie kreatywności przy okazji uczenia się podstawowych umiejętności rachunkowych lub językowych?

— Magdalena Przemyk, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej